Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Popesti Leordeni - Centura - A0

9.652 € / lună
5.08 € / mp / lună

Popești-Leordeni, Județul Ilfov

Sup. prop / mp. prop.:
1.900 mp
Tip prop.:
Logistică
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

Inchiriere depozit hala spatiu industrial Popesti Leordeni - A0 - DN4 - Centura, Ilfov. Imobilul are suprafata totala 1.900mp(depozit - 1.700mp, birouri - 200mp), inaltime 10.5ml, dispusa parter, acces prin 3 usi tip rampe tir, 1 usa tip drive in, spatiu este dotat cu sistem de sprinklere si instalatie de hidranti interiori si exteriori, are autorizatie ISU. Spatiu este construit din structura beton si panouri sandwich. Spatiul dispune de facilitati: apa, canalizare, curent electric 220 – 380. Spatiul se preteaza pentru activitati industriale logistic depozitare hala. Spatiul dispune de locuri de parcare in curte. Disponibil imediat. Pret – 9.650euro luna+tva (+mentenanta - 1.15euro mp+tva) COMISION AGENTIE 50-100% +TVA din prima luna de chirie.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X9E31412B Copiat! 274820280 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Stadiu construcție: Există
An construcție: 2015 (Există)
Structură rezistență: Beton
Înălțime spațiu (m): 10.5

Utilități

Comision
50%

Puncte de interes

Mijloace transport
train-station
Stația CFR Popesti Leordeni
Stații tren aprox. 1701 m
Recreere
supermarket
Mega Image
Supermarket aprox. 1494 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 1,393.00 mp, în Buftea
9.130 € / lună
Județul Ilfov, Buftea
1.393 mp utili
Depozitare
2025
Spațiu industrial, de 1,650 mp, în Ștefăneștii de Jos