Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Theodor Pallady - Cernica - A2 - A0 -

22.500 € / lună
4.50 € / mp / lună

Theodor Pallady, București

Sup. prop / mp. prop.:
5.000 mp
Tip prop.:
Logistică
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

Inchiriere depozit hala spatiu industrial Theodor Pallady - A0 - Cernica - A2 - Manolache - Centura, Ilfov. Imobil compus din suprafata utila 5.000mp, inaltime 11.5ml, dispusa parter, 6 usi tip rampe tir, 1 usa drive in, instalatie de sprinklere si hidranti exteriori si interiori, autorizatie ISU. Spatiu este construit din structura beton si panouri sandwich. Spatiul dispune de facilitati: apa, canalizare, gaze, curent electric 220 – 380kw. Putere mare instalata. Spatiul se preteaza pentru activitati industriale logistic depozitare hala. Spatiul dispune de locuri de parcare in curte. Disponibil din 01.08.2026. Perioada contract minim 5 ani. Pret – 22.500euro luna+tva (+ mentenanta - 1 euro mp+tva) COMISION AGENTIE 50-100%+TVA din prima luna de chirie
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X9E314149 Copiat! 275563594 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Stadiu construcție: Există
An construcție: 2025 (Există)
Structură rezistență: Beton
Înălțime spațiu (m): 11.5

Utilități

Comision
100%

Puncte de interes

Mijloace transport
train-station
Triaj Titan
Stații tren aprox. 805 m
bus-station
Statia CFR Catelu, linia 246
Stații autobuz aprox. 1888 m
bus-station
Sat Catelu, Linia 246
Stații autobuz aprox. 1954 m
Recreere
park
Părculeț
Parcuri aprox. 1939 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, 1620 mp în P-ta Presei Libere