Spatiu comercial (DEPOZITARE | PRODUCTIE)

8.621 € / lună
8,621.25 € / mp / lună

Vitan, București

Sup. prop / mp. prop.:
950 mp
Tip prop.:
Depozitare
Niv.:
1
  • • Comision 0%
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Suprafata disponibila (flexibil): 950 mp Chirie: 7.5 €/ mp + TVA Mentenanta: 1.5 €/ mp + TVA Compartimentare: flexibila | open space Inaltime spatiu: intre 7m si 9 m Utilitati: Curent trifazic, Apa, Gaze (la cerere)
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Acces TIR

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XDG504004 Copiat! 275288162 Copiat!
Actualizat în: 20 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Stadiu construcție: Există
An construcție: 1980 (Există)
Structură rezistență: Beton
Regim înălțime: P+1E
Grad de ocupare: 80%

Utilități

Dotări
Iluminat Ferestre/luminatoare
Comision
0%

Vecinătăți:

Targul Vitan: 350 m (5 min. pietonal)
Metrou Dristor: 1.8 km (8 min. auto)
Centura Bucuresti: 6.8 km (9 min. auto)

Subspații disponibile

950 MP_DEPOZITARE | LOGISTICA | PRODUCTIE

Suprafata disponibila: 950 mp Chirie: 7.5 €/ mp + TVA Mentenanta: 1.5 €/ mp + TVA Compartimentare: Open Space Inaltime spatiu: intre 7m si 9 m Utilitati: Curent trifazic, Apa, Gaze (la cerere)

Chirie / u.m. / lună:
8621.25 EUR/mp (total: 8190188 EUR/lună) + alte cheltuieli, Comision 0% cumpărător
Înălțime spațiu (m):
9
Suprafață disponibilă:
950
Disponibilitate spațiu:
imediat
Suprafața minimă divizabilă:
950 mp

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia Borangicul linia 181, 202
Stații autobuz aprox. 172 m
bus-station
Statia Pod Vitan, linia 181, 223, 124, 202
Stații autobuz aprox. 174 m
tram-station
Sos. Mihai Bravu
Stații tramvai aprox. 1345 m
metro-station
Metrorex. Stația Mihai Bravu (M1) , (M3).
Stații metrou aprox. 1454 m
Școală
university
Universitatea "Gheorghe Cristea"
Universități aprox. 323 m
school
Grup scolar de constructii-montaj "Elie Radu"
Școli aprox. 334 m
kindergarten
Gradinita 255
Gradinițe aprox. 373 m
school
Grupul Scolar de Constructii-Montaj "Elie Radu"
Școli aprox. 392 m
Recreere
supermarket
Auchan Vitan
Supermarket aprox. 393 m
park
Parc
Parcuri aprox. 511 m
sports-ground
Sud Arena Tennis
Terenuri sport aprox. 1123 m
mall
Cora Sun Plaza
Mall aprox. 1787 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Spațiu industrial, 600 mp în 23 August (Cațelul)
7.260 € / lună
București, 23 August (Cațelul)
600 mp utili
Depozitare
Spațiu comercial, 479 mp în Unirii
7.185 € / lună
București, Unirii
1.006 mp utili
Bloc de apartamente
7E
Spațiu industrial, 38900 mp în Theodor Pallady
6.806 - 287.364 € / lună
București, Theodor Pallady
39.000 mp utili

Spații comerciale de închiriat în zona Vitan, Sector 3