Hala productie sau depozitare 830mp zona Industriala Vest

3.509 € / lună
4.23 € / mp / lună

Industrial Vest, Sibiu

Tip prop.:
Producție/Servicii
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Smart Imobiliare inchiriaza hala situata in zona Industriala Vest/ Hala dispune de o suprafata de 830mp si este pretabila pentru productie sau depozitare, dispune de acces auto si acces TIR. Inaltimea halei este de aproximativ 8m si diapune de curent si apa. Este compusa dintr-o incapere mare si un birou la intrarea in hala. Pentru vizionare si detalii, sunati si precizati ID: P11964 Prețul de promovare este de 2.900€ + TVA /negociabil în funcție de condițiile stabilite împreună cu proprietarul. Pentru mai multe detalii despre această proprietate și pentru programarea unei vizionări, vă rugăm să contactați consultantul responsabil. Smart Imobiliare vă oferă consultanță completă pe tot parcursul tranzacției, de la prima vizită și până la predarea cheilor.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X82M140V5 Copiat! 1147326 Copiat!
Actualizat în: 07 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 830 mp
Stadiu construcție: Finalizată
Înălțime spațiu (m): 8

Utilități

Utilități
Canalizare
Comision
50%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Bieltz
Stații autobuz aprox. 403 m
bus-station
Ambient 1
Stații autobuz aprox. 482 m
bus-station
Metro
Stații autobuz aprox. 486 m
bus-station
Sc. gen. 10/1
Stații autobuz aprox. 513 m
Școală
kindergarten
Hermania
Gradinițe aprox. 407 m
school