hala Stefanesti Sos. Bucuresti Pitesti

726 € / lună
3.97 € / mp / lună

Ștefănești, Județul Argeș

Tip prop.:
Depozitare
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Hala Stefanesti, 600 € plus TVA • Suprafata utila (m2): 183 • Tip proprietate: Spatiu productie, depozitare DESCRIERE Agentia Eurocasa ofera spre închiriere hala Stefanesti, suprafata 183 mp, acces tir, pază, posibilitate birouri, pret 600 euro+TVA
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XCVA1400I Copiat! 275501575 Copiat!
Actualizat în: 01 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 183 mp
Stadiu construcție: Finalizată
Structură rezistență: Cărămidă
Înălțime spațiu (m): 6

Utilități

Comision
50%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Golesti
Stații autobuz aprox. 1899 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 62.00 mp, în Calea București
590 € / lună
Pitești, Calea București
62 mp utili
Bloc de apartamente
1988
Spațiu industrial, în Argeșani
600 € / lună
Județul Argeș, Argeșani
Depozitare
1964
Spațiu comercial, 55 mp în Popa Șapcă
550 € / lună
Pitești, Popa Șapcă
60 mp utili

Spații comerciale cu o cameră de închiriat în Ștefănești, Județul Argeș