DAMBOVITA - HALA INDUSTRIALA - INALTIME TAVAN 4m - 3 USI ELECTRICE DE ACCES - CU

1.350 € / lună
7.50 € / mp / lună

Dâmbovița, Timișoara

Sup. prop / mp. prop.:
180 mp
Tip prop.:
Logistică
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va oferi spre inchiriere o hala cu curte proprie. Spatiul are o suprafata utila de 180mp plus o curte privata de 500mp si este compartimentat astfel: Incapere 1 Incapere 2 pentru birouri grup sanitar Mai multe detalii: 3 usi electrice de acces curent monofazic inaltime hala 4 m Pentru vizionari si alte detalii va stam la dispozitie.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XCPS1403K Copiat! 275521925 Copiat!
Actualizat în: 12 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Stadiu construcție: Există
An construcție: 2024 (Există)
Structură rezistență: Prefabricate

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Dambovita
Stații autobuz aprox. 619 m
tram-station
Statie de tramvai T2, T7, T9
Stații tramvai aprox. 651 m
trolleybus-station
Statie Solventul T18
Stații troleibuz aprox. 942 m
train-station
Timisoara North railway station area (en)
Stații tren aprox. 1698 m
Școală
kindergarten
Gradinita Program Normal Nr. 15
Gradinițe aprox. 505 m
school
Scoala generala NR 6 ( clasele I - VIII )
Școli aprox. 758 m
school
Scoala Gimnaziala nr. 6
Școli aprox. 766 m
kindergarten
Gradinita Program Prelungit Nr. 30
Gradinițe aprox. 818 m
Recreere
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 745 m
restaurant
La Renaissance
Restaurant aprox. 884 m
supermarket
Centrul Comercial Dallas
Supermarket aprox. 1100 m