Hala 225 mp, ideala depozitare sau productie, Calea Sagului

1.089 € / lună
4.84 € / mp / lună

Șagului, Timișoara

Sup. prop / mp. prop.:
225 mp
Tip prop.:
Logistică
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

APOSTU ESTATE va ofera spre inchiriere hala 225 mp, Calea Sagului. De inchiriat hala 225 mp situata in zona Calea Sagului, ideala pentru productie sau depozitare. Proprietatea beneficiaza de acces TIR facil si platforma betonata pentru manevra si parcare. Caracteristici: • Suprafata: 225 mp • Inaltime utila, acces usor pentru marfa • Acces TIR direct din strada principala • Platforma betonata pentru incarcare/descărcare • Zona industriala activa, acces rapid spre centura si autostrada • Posibilitati multiple de utilizare: hala productie, spatiu depozitare, atelier . Hala se predea renovata Disponibila imediat. Pentru mai multe detalii si vizionare, va rugam sa ne contactati. CP2491543
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XBAF141CQ Copiat! 274297916 Copiat!
Actualizat în: 29 Ianuarie 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 225 mp
Stadiu construcție: Există
An construcție: 1960 (Există)

bus-station
Statie Arta Textila E1, E5, E8, A33
Stații autobuz aprox. 110 m
tram-station
Statie Tramvai 9 - Arta Textila
Stații tramvai aprox. 158 m
bus-station
Statie Arta Textila E1, E5, E8, A33, M36
Stații autobuz aprox. 247 m
train-station
Timisoara South Railway Station (en)