Teren extravilan 16.055 mp, zona CET

158.000 €
9.84 € / mp

6 Vânători, Arad

Sup. teren:
16.055 mp
Clas.:
Extravilan
Tip:
Agricol
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

ID: CP2444413 Golden Real Estate vă propune spre vânzare un teren extravilan, situat la șosea, în zona de centură CET, înainte de pasaj la intersecția cu Calea 6 Vânători. Terenul are o suprafață totală de 16.055 mp și este compus din două parcele, una de 12.630 mp, iar cealaltă de 3.425 mp, sunt lipite una de cealaltă. Preț: 158.000 euro negociabil.   Agent Golden Real Estate.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X7AN130AC Copiat! 256598231 Copiat!
Actualizat în: 23 Decembrie 2025
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate
Comision
2%

Disponibilitate proprietate:

Imediat

Puncte de interes

Școală
university
UAV Facultatea de Design
Universități aprox. 1782 m
Recreere
supermarket
Metro
Supermarket aprox. 1068 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Teren agricol extravilan de 18397 mp, în Exterior Est
147.176 €
Județul Arad, Pecica
18.397 mp teren
Extravilan
Agricol
Teren agricol extravilan de 5000 mp, în Micălaca
150.000 €
Arad, Micălaca
5.000 mp teren
f.s. 22 m
Extravilan
Teren agricol extravilan de 25000 mp, în Macea
153.000 €
Județul Arad, Macea
25.000 mp teren
f.s. 76.34 m
Extravilan

Detalii de contact

GOLDEN REAL ESTATE