Teren agricol de vanzare Arad

39.990 €
2.67 € / mp

Exterior Nord, Arad

Sup. teren:
15.000 mp
Clas.:
Extravilan
Tip:
Agricol
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Teren agricol de vânzare – DJ 709 (între Arad și Horia) Suprafață: 15.000 mp Front stradal: 39 ml, direct la drumul județean 709 Localizare excelentă, cu acces facil și vizibilitate foarte bună – ideal pentru investiție sau activități agricole. Preț: 39.990 euro Pentru detalii și vizionare, nu ezita să mă contactezi. Marușca Gabriel – Consultant imobiliar Telefon: E-mail:
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XFI513029 Copiat! 275553208 Copiat!
Actualizat în: 19 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Nr. fronturi stradale: 1

Autogara CTP
Stații autobuz aprox. 1018 m
tram-station
Piata Podgoria
Stații tramvai aprox. 1217 m
tram-station
Piata Podgoria
Stații tramvai aprox. 1238 m
bus-station
Piata Romana
Stații autobuz aprox. 1395 m
Școală
university
UVVG Facultatea de Stiinte Economice
Universități aprox. 642 m
university
Vasile Goldis: Facultatea de Stiinte Juridice
Universități aprox. 653 m
school
Palatul Copiilor
Școli aprox. 680 m
kindergarten
Gradinita cu program saptamanal Nr. 2
Gradinițe aprox. 1601 m
Recreere
bar
Maxim cafe
Bar aprox. 51 m
supermarket
Alimentara Non Stop
Supermarket aprox. 354 m
park
Parc
Parcuri aprox. 497 m
sports-ground
Teren sportiv