Oportunitate investiție | De vânzare, 3 parcele de 560 mp.

32.480 €
58 € / mp

Cisnădie, Județul Sibiu

Sup. teren:
560 mp
Clas.:
Extravilan
Tip:
Agricol
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere teren

Coordonate Locație Google Maps: 45°44'29.4"N 24°09'36.8"E Suprafață totală: 1680mp Suprafețe parcele: 560mp (sau se poate parcela după dorința clientului) Teren intravilan PUZ aprobat Preț: Doar 58 euro/mp. Avem terenul potrivit pentru tine! Cauți un loc unde să-ți construiești casa visurilor, să te bucuri de liniște, natură și o investiție inteligentă? Acum ai ocazia să achiziționezi o parcelă într-o zonă aproape de natură, dar și bine conectată la facilitățile moderne. De ce să alegi aceste parcele? Deschidere generoasă și suprafață optimă: 558 mp, ideală pentru o reședință modernă. Locație excelentă: Aerodrom Măgura, o zonă în plină dezvoltare, cu acces facil și priveliști încântătoare. Confort și natură: Bucură-te de liniștea specifică naturii, dar și de proximitatea față de facilitățile urbane. Fie că îți dorești să construiești o casă de vis sau să faci o investiție cu potențial de creștere, acest teren este alegerea ideală. Consultanță gratuită! Te ajut să iei decizia potrivită și să alegi varianta care corespunde nevoilor tale. Pentru mai multe informații sau pentru a programa o vizionare, contactează-mă acum!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XE701302F Copiat! 247212695 Copiat!
Actualizat în: 14 Mai 2026

Comision
0%

Puncte de interes

Mijloace transport
airport
Aerodrom Magura
Aeroporturi aprox. 386 m

Proprietăți similare

Teren agricol extravilan de 20300 mp, în Șura Mică
34.700 €
Județul Sibiu, Șura Mică
20.300 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Teren agricol extravilan de 1000 mp, în Hipodrom 1