2

Teren intravilan– Costinesti, zonă în dezvoltare, ideal investitie

16.000 €
37.47 € / mp

Costinești, Județul Constanța

Sup. teren:
427 mp
Fr. Str.:
17.06 m
Clas.:
Intravilan
Tip:
Agricol
  • • Comision 0%
  • • Exclusivitate
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Vă propunem spre vânzare un teren intravilan situat în Costinești, într-o zonă aflată în plină dezvoltare, cu poziționare avantajoasă la intrare în localitate, pe partea dreaptă, beneficiind de acces facil și vizibilitate bună. Terenul are o suprafață de 427 mp și o deschidere generoasă de 17,06 ml, având o formă regulată, ușor de valorificat pentru diferite tipuri de proiecte. 🔹 Caracteristici principale: Suprafață lot: 427 mp Deschidere: 17,06 ml Categorie: intravilan Zonă în dezvoltare, cu potențial de creștere Acces facil, poziționare avantajoasă la intrarea în stațiune Un aspect important al acestei oferte este faptul că sunt disponibile 5 loturi, fiecare cu aceeași suprafață și aceeași deschidere: - 4 loturi alipite, unul lângă celălalt - 1 lot situat imediat lângă acestea 👉 Prețul este per lot, ceea ce oferă flexibilitate maximă în funcție de buget și de obiectivul achiziției. Proprietatea se adresează în special: - investitorilor interesați de dezvoltări imobiliare - celor care doresc să dezvolte o afacere (unități de cazare, proiecte turistice) - persoanelor care caută un teren pentru construcție rezidențială, într-o zonă cu perspectivă bună de dezvoltare Posibilitatea de a achiziționa un singur lot sau mai multe loturi alăturate face ca această ofertă să fie potrivită atât pentru proiecte de dimensiuni mici, cât și pentru dezvoltări mai ample. 📌 Oportunitate cu potențial ridicat, într-o stațiune cunoscută de pe litoralul românesc, ideală pentru investiție pe termen mediu și lung. 📞 Pentru mai multe informații despre disponibilitate, prețuri sau pentru a programa o vizionare în teren, vă stau cu plăcere la dispoziție.