25

Pasune de vanzare

9.900 €
2.41 € / mp

Crizbav, Județul Brașov

Sup. teren:
4.100 mp
Fr. Str.:
25 m
Clas.:
Extravilan
Tip:
Agricol
  • • Locație exactă

Descriere teren

Agentia imobiliara propune spre vanzare 4000 mp de pasune situat in sat Cutus .In zona exista o ferma de crestere a melcilor,se preteaza atat pentru pasunat sau amplasare locuinte relaxare. Curent electric la marginea parcelei ,parcela care poate fi extinsa cu inca 4000 mp.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate

Detalii teren

ID anunț: XB2I03014 Copiat! 72799082 Copiat!
Actualizat în: 23 Aprilie 2025
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Nr. fronturi stradale: 1
P.O.T.: 30%
C.U.T.: 1
Sursa coef. urbanistici: P.U.G.
Lățime drum acces: 9 m

Comision
3%

Vecinătăți:

Pasune ,Melcarie .

Proprietăți similare

Teren agricol extravilan de 3600 mp, în Tărlungeni
10.800 €
Județul Brașov, Tărlungeni
3.600 mp teren
f.s. 50 m

Terenuri agricole de vânzare în Crizbav, Județul Brașov