1

🔥 Teren extravilan ~1 hectar – Fundeni Frunzănești (langa autostrada Soarelui)

39.900 €
3.99 € / mp

Fundeni, Județul Călărași

Sup. teren:
10.000 mp
Fr. Str.:
50 m
Clas.:
Extravilan
Tip:
Agricol
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere teren

Vând teren extravilan în suprafață de 9.800 mp, situat în Fundeni – Frunzănești, județul Călărași. (langa autostrada Soarelui - Fundulea) ✔ Tarlaua 2, parcela 32 ✔ Nr. cadastral 767 ✔ Acte la zi, intabulat ✔ Suprafață mare – ideal pentru investiție / agricultură / parcelare în viitor ✔ Zonă liniștită 📍 Acces facil către București, zona autostrăzii Soarelui (A2) 📍 Acces din drum de exploatare 💰 Preț: 39.900 € (ușor negociabil) Pentru detalii suplimentare, sunați la: ⚠️ Oportunitate pentru investiție pe termen lung!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XV100347I Copiat! 275478946 Copiat!
Actualizat în: 20 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare de către proprietar

Utilități

Comision
0%

Puncte de interes

Recreere
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 1561 m

Proprietăți similare

Teren agricol intravilan de 2262 mp, în Vărăști
40.000 €
Județul Călărași, Vărăști
2.262 mp teren
f.s. 79 m

Terenuri agricole de vânzare în Fundeni, Județul Călărași