2

Teren intravilan 1111mp Ghercești cu vizibilitate panoramică la drumul expres

19.000 €
17.10 € / mp

Ghercești, Județul Dolj

Sup. teren:
1.111 mp
Clas.:
Intravilan
Tip:
Agricol
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

GDN Elite Imobiliare Craiova vă oferă oportunitatea achiziționării unui teren intravilan cu suprafața de 1111 mp situat pe raza administrativă a localității Ghercești, jud. Dolj, cu o priveliște panoramică asupra drumului expres Craiova - Pitești. Terenul are o deschidere de 22,47m la drumul de acces și o lungime de 49,44m, este încadrat în categoria arabil/zona industrială, depozite și dotări servicii cu un POT de 80% și un CUT de 1, cu un regim de înălțime admis de P+2. Poziția și potențialul terenului permit achiziționarea atât ca investiție în scop speculativ imobiliar, cât și valorificarea pe zona de business, respectiv amplasarea unui câmp de panouri solare, construcția de depozite, hale, sau alte spații comerciale. Pentru detalii suplimentare, vă recomandăm să vă programați pentru o vizionare!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XC0D1305R Copiat! 258057945 Copiat!
Actualizat în: 08 Aprilie 2026

Andrada Tudorescu Consultant imobiliar

4.43(5 review-uri)

GDN REAL ESTATE

CONTACT

Creează alertă