2

Vanzare loturi teren pentru case cu utilitati Halchiu

24.684 €
48.40 € / mp

Hălchiu, Județul Brașov

Sup. teren:
510 mp
Fr. Str.:
18 m
Clas.:
Intravilan
Tip:
Agricol
  • • Locație exactă

Descriere teren

Vanzare loturi intravilan teren pentru case 50 loturi ( suprafete intr 510 si 900 mp ) Plan de Urbanism Zonal in lucru Regim de inaltime : P+1+M , POT = 35% CUT=1 extras carte funciara drumuri pietruite latime 11 m utilitati : curent electric , apa ,, canalizare preturi : intre 40 euro + tva si 60 euro + tva modalitate de plata : 10 % avans , 90 % la semnarea contractului de vanzare-cumparare ( cu PUZ aprobat )
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X0AV03000 Copiat! 257625115 Copiat!
Actualizat în: 22 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Nr. fronturi stradale: 1
P.O.T.: 35%
C.U.T.: 1
Sursa coef. urbanistici: P.U.Z.
Lățime drum acces: 11 m

Comision
3%

Vecinătăți:

zona case,,,

Puncte de interes

Școală
school
Scoala
Școli aprox. 753 m
school
Scoala
Școli aprox. 908 m

Proprietăți similare

Teren agricol extravilan de 5000 mp, în Șinca Nouă
20.000 €
Județul Brașov, Șinca Nouă
5.000 mp teren
f.s. 70 m
Extravilan
Teren agricol extravilan de 3411 mp, în Șinca Nouă
21.000 €
Județul Brașov, Șinca Nouă
3.411 mp teren
f.s. 80 m
Extravilan

Detalii de contact

METROPOLITAN imobiliare

Metropolitan imobiliare broker imobiliar

METROPOLITAN imobiliare