Teren extravilan, 4130mp, cu parau, la 500m de Primaria Marisel

99.000 €
23.97 € / mp

Mărișel, Județul Cluj

Sup. teren:
4.130 mp
Clas.:
Extravilan
Tip:
Agricol
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Exclusivitate! ImoDeLuxe Real Estate va propune spre vanzare un teren extravilan cu suprafata de 4130 mp in Marisel, un mic parau ce imparte parcela in doua, la distanta de 600 m de Primaria Marisel, respectiv 10 minute de mers cu masina de partia de ski Marisel. Terenul este situat intr-o zona foarte buna a localitatii, cu cateva cabane construite in apropiere si acces la drum. Zona Mărișel este cea mai cautata zona turistica din județul Cluj. Aici se pot desfasura activitati precum ski/snowboard, sanius, patinaj, drumetii, trasee montane, ciclism montan, calarie, etc. Alte facilitati pentru sezonul de iarna si vara: apres-ski, baruri, terase, restaurante, scoala de ski si snowboarding, pista biciclete, roller coaster montan(in curand), etc. Distanta fata de lacul Belis - Fantanesle este de 10 km, cu restaurante, zone de agrement si activitati acvatice. Utilitati: - apa, pe teren; - curent la 100m; Se preteaza constructiei de cabane, in zona existand PUZ pentru destinatii turistice si sevicii conexe. Trecerea terenului in intravilan se poate face prin elaborarea unui PUZ, astfel devine construibil. Pentru programarea unei vizionari si detalii suplimentare, nu ezitati sa ne contactati. ImoDeLuxe Real Estate
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate

Detalii teren

ID anunț: XEO11301G Copiat! 271568639 Copiat!
Actualizat în: 27 Martie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent