2

Teren Otopeni

179.999 €
35.14 € / mp

Otopeni, Județul Ilfov

Sup. teren:
5.123 mp
Clas.:
Extravilan
Tip:
Agricol
  • • Locație exactă

Descriere teren

Teren agricol, de vanzare , de 5123mp extravilan , in zona este lumina trasa si drum neamenajat.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XB2E0300C Copiat! 263445188 Copiat!
Actualizat în: 28 Aprilie 2026

Comision
3%

Puncte de interes

Școală
school
Scoala Nr. 1 Tunari
Școli aprox. 1636 m
Recreere
restaurant
Pensiunea "La Zdrobitu' "
Restaurant aprox. 1119 m
supermarket
Mega Image Otopeni-Tunari
Supermarket aprox. 1991 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Teren agricol extravilan de 9378 mp, în Gruiu
187.560 €
Județul Ilfov, Gruiu
9.378 mp teren
Extravilan
Agricol
Teren agricol intravilan de 2356 mp, în Nord
164.900 €
Județul Ilfov, Chitila
2.356 mp teren
Intravilan
Agricol
Teren agricol intravilan de 2727 mp, în Căciulați
190.890 €
Județul Ilfov, Căciulați
2.727 mp teren
Intravilan
Agricol

Detalii de contact

ONTHEMARKET ROMANIA

Madalina Tatu Administrator

5.00(7 review-uri)

ONTHEMARKET ROMANIA