5

Teren Rasnov spre Bran pretabil investitie 4 euro/mp

15.000 €
3.85 € / mp

Râșnov, Județul Brașov

Sup. teren:
3.900 mp
Clas.:
Extravilan
Tip:
Agricol
  • • Locație exactă

Descriere teren

Terenul propus spre vanzare este situat in Rasnov spre Bran cu deschidere de aproximativ 11 M la drum. Suprafata este de 3908 mp si are front la 2 drumuri Regimul actual al terenului este extravilan arabil. Pret 4 euro/mp. Pentru informatii suplimentare contactati-ma: Consultant imobiliar – Dan Covasa, Brasov.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: X8JI03087 Copiat! 275295513 Copiat!
Actualizat în: 20 Aprilie 2026

Comision
2%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Rasnov h.
Stații autobuz aprox. 1467 m
Școală
school
Scoala gimnaziala nr. 3
Școli aprox. 1345 m
Recreere
supermarket
Mini Market
Supermarket aprox. 1177 m
restaurant
OMV
Restaurant aprox. 1450 m
supermarket
Penny Market
Supermarket aprox. 1996 m

Proprietăți similare

Teren agricol extravilan de 2652 mp, în Șinca Nouă
16.500 €
Județul Brașov, Șinca Nouă
2.652 mp teren
Extravilan
Agricol
Teren agricol extravilan de 8439 mp, în Șinca Nouă
15.000 €
Județul Brașov, Șinca Nouă
8.439 mp teren
f.s. 14 m
Extravilan
Teren agricol extravilan de 2500 mp, în Bod
15.000 €
Județul Brașov, Bod
2.500 mp teren
f.s. 22 m
Extravilan

Detalii de contact

CONTACT

Creează alertă