Teren industrial de vanzare in Bors

108.900 €
18.15 € / mp

Sântion, Județul Bihor

Sup. teren:
6.000 mp
Clas.:
Intravilan
Tip:
Agricol
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Gaminvest va propune în exclusivitate, spre vanzare parcela de teren, în Parcul Industrial Borș, județul Bihor. Proprietatea reprezinta o oportunitate excelentă de investiție, datorită prețului atractiv și potențialului ridicat al zonei. Terenul este cu destinatie industriala si masoara 6000 mp, si dispune de un front stradal de 43.481 ml. Parcela are acces la drum public conform documentației, iar accesul fizic este pe drum de pamant. Utilitățile precum curentul electric, gazul, apa/canalizarea se află în apropiere, la aproximativ 50m Preț de vânzare: 15 euro + TVA Agenția nu percepe comision de la cumpărător! Pentru stabilirea unei vizionari sau mai multe detalii a stam la dispozitie.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: X56E030LC Copiat! 275552261 Copiat!
Actualizat în: 15 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Comision
0%

Puncte de interes

Recreere
park
Parc
Parcuri aprox. 410 m
park
Parc
Parcuri aprox. 467 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 638 m

Proprietăți similare

Teren agricol intravilan de 2600 mp, în Alparea
83.000 €
Județul Bihor, Alparea
2.600 mp teren
f.s. 14 m
Intravilan
Teren agricol extravilan de 4634 mp, în Nojorid
94.000 €
Județul Bihor, Nojorid
4.634 mp teren
f.s. 22.0 m
Extravilan
Teren agricol extravilan de 5700 mp, în Biharia
84.700 €
Județul Bihor, Biharia