3

Teren 2317 mp INVESTITIE Sibiel

34.900 €
15.06 € / mp

Sibiel, Județul Sibiu

Sup. teren:
2.317 mp
Fr. Str.:
60.0 m
Clas.:
Extravilan
Tip:
Agricol
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

MAAC Imobiliare vă propune spre vânzare un teren cu suprafața de 2317 mp, situat în Sibiel, pe strada Unghiului, după pensiunea River Chalet, într-un cadru natural deosebit, ideal pentru dezvoltarea unei proprietăți de vacanță sau a unei investiții turistice. Terenul beneficiază de o poziționare privilegiată, având în spate pădurea și în față râul, cu orientare sudică, oferind lumină naturală pe tot parcursul zilei și o perspectivă panoramică asupra împrejurimilor. Locația este potrivită pentru construirea unei cabane, a unei case de locuit sau a unei pensiuni, fiind deja disponibil certificat de urbanism pentru anexe exploatație agricolă. Utilitățile, respectiv curentul electric și canalizarea, sunt disponibile la aproximativ 60 m de teren, facilitând procesul de racordare. -suprafață teren 2317 mp -situat în Sibiel, strada Unghiului, după pensiunea River Chalet -deschidere către râu și pădure în proximitate -orientare sudică -pretabil pentru cabană, casă de locuit sau pensiune -certificat de urbanism pentru anexe exploatație agricolă -utilități (curent și canalizare) la 60 m Pentru mai multe detalii vă rugăm să menționați CP3008646 la telefon.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XCSI130HM Copiat! 275380171 Copiat!
Actualizat în: 19 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent