2

Teren intravilan 650 mp de vânzare in Gusterita Sibiu

55.000 €
84.36 € / mp

Gușterița, Sibiu

Sup. teren:
652 mp
Clas.:
Intravilan
Tip:
Agricol
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Teren intravilan de vânzare in Gusterita. Vând teren intravilan situat în municipiul Sibiu. Suprafață: 652 mp Regim urbanistic: UTR – locuințe individuale (unifamiliale) cu regim de înălțime P+1+M / S+P+M, Utilități disponibile: apă, canalizare, energie electrică, gaze naturale, telefonie. Acces direct din stradă, zonă liniștită, cu posibilitate de parcare în incintă.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XBHL130C8 Copiat! 271541736 Copiat!
Actualizat în: 22 Mai 2026

Smardan
Stații autobuz aprox. 408 m
bus-station
Smardan
Stații autobuz aprox. 414 m
bus-station
Viilor
Stații autobuz aprox. 967 m
bus-station
Viilor
Stații autobuz aprox. 971 m
Școală
school
Scoala gimnaziala nr. 11
Școli aprox. 501 m
kindergarten
Gradinita cu program prelungit Gradina Mariei
Gradinițe aprox. 1035 m
school
Liceul Louis Pasteur
Școli aprox. 1264 m
kindergarten
Gradinita Calimero
Gradinițe aprox. 1619 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Teren agricol extravilan de 1737 mp, în Racovița
50.000 €
Județul Sibiu, Racovița
1.737 mp teren
f.s. 59.0 m