6

OPORTUNITATE DE INVESTITIE - teren in zona de hale, aproape de A3

1.995.715 €
85 € / mp

Ștefăneștii de Jos, Județul Ilfov

Sup. teren:
23.479 mp
Fr. Str.:
45 m
Clas.:
Intravilan
Tip:
Agricol
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere teren

Agentia Imobiliara Afumati va prezinta un imobil cu suprafata de 23.479mp si deschidere la strada Spania din comuna Stefanestii de Jos, de aproximativ 45m. Reprezinta o oportunitate de investitie deoarece se afla intr-o zona de hale aflata in plina dezvoltare, la doar cateva minute de A3 (Autostrada Bucuresti-Ploiesti). Terenul se poate vinde intreg sau in parcele. Hai să vezi avantajele acestor proprietăți la vizionare, sau contactează-ne la numărul de telefon pentru mai multe detalii.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate

Detalii teren

ID anunț: XCU30300O Copiat! 44783655 Copiat!
Actualizat în: 06 Aprilie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Destinație
Rezidențial Industrial Comercial
Utilități
Curent trifazic
Amenajare străzi
Pietruite Mijloace de transport în comun Iluminat stradal
Alte caracteristici
Parcelabil Acces auto

Puncte de interes

Recreere
park
Pădurea Boldu-Crețuleasca
Parcuri aprox. 1518 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 1893 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 1923 m

Proprietăți similare

Teren agricol intravilan de 51182 mp, în Tunari
1.997.000 €
Județul Ilfov, Tunari
51.182 mp teren
f.s. 112.0 m
Intravilan
Teren agricol extravilan de 19000 mp, în Exterior Sud
2.090.000 €
Județul Ilfov, Popești-Leordeni
19.000 mp teren
f.s. 44 m