Teren extravilan 6,100mp Stroiesti / Soseaua DN17, Suceava

23.900 €
3.92 € / mp

Stroiești, Județul Suceava

Sup. teren:
6.100 mp
Fr. Str.:
20 m
Clas.:
Extravilan
Tip:
Agricol
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă

Descriere teren

Oportunitate de investiții in Stroiești! Terenul extravilan din Stroiești, situat la doar 10 minute de orașul Suceava, reprezintă o oportunitate excelentă de investiție. Cu o suprafață generoasă de 6.100 mp și o deschidere stradală de 20 m, acest teren este amplasat strategic în apropierea unor puncte de interes precum Euroluc și Fan Courier, ceea ce îi conferă un potențial ridicat pentru diverse utilizări. Accesul facil la drumul principal și proximitatea față de utilități (aproximativ 300 m) fac din acest teren o alegere ideală pentru dezvoltări comerciale, logistice sau chiar agricole. Zona beneficiază de o infrastructură în dezvoltare și de o poziționare avantajoasă, fiind conectată la DN17, un drum important din regiune. Datorită localizării sale și a accesibilității, acest teren poate atrage investitori interesați de proiecte pe termen lung, fie că este vorba de construcții industriale, depozite sau alte activități economice. Este o oportunitate care merită explorată! Contactează agentul imobiliar pentru informații suplimentare și pentru vizionarea proprietății!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XBJD130B4 Copiat! 275506299 Copiat!
Actualizat în: 21 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Comision
standard