1

De vanzare 50,000 mp in Buftea langa Padurea Buciumeanca

600.000 €
12.01 € / mp

Tamași, Județul Ilfov

Sup. teren:
49.978 mp
Clas.:
Extravilan
Tip:
Agricol
  • • Locație exactă

Descriere teren

6 loturi teren agricol extravilan in suprafata totala de 49,978 mp cu deschideri de 150 si 153 m. cu intrare din Str Unirii locat la aproximativ 200 m de Padurea Buciumeanca. Se vand de catre Persoana Juridica.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XE7H03001 Copiat! 27052435 Copiat!
Actualizat în: 14 Mai 2026

Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 169 m
park
Pădurea Tămași
Parcuri aprox. 1010 m
park
Pădurea Corbeanca
Parcuri aprox. 1537 m

Proprietăți similare

Teren agricol intravilan de 2175 mp, în Corbeanca
543.750 €
Județul Ilfov, Corbeanca
2.175 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan
Teren agricol extravilan de 3000 mp, în Tunari
600.000 €
Județul Ilfov, Tunari
3.000 mp teren
f.s. 50.0 m
Extravilan
Teren agricol intravilan de 16000 mp, în Periferie
640.000 €
Județul Ilfov, Măgurele
16.000 mp teren
Intravilan
Agricol

Terenuri agricole de vânzare în Tamași, Județul Ilfov