TEREN intravilan 5.000 mp, VASLUI - str. Dimitrie CANTEMIR;

110.000 €
23.08 € / mp

Central, Vaslui

Sup. teren:
4.765 mp
Fr. Str.:
17.2 m
Clas.:
Intravilan
Tip:
Agricol
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Agenția imobiliară Ambient oferă spre vânzare un teren generos cu suprafața de 4.765 mp, ideal pentru o investiție imobiliară cu potențial ridicat. Situat în VASLUI - zona FILATURII, o zonă în plină expansiune, acest teren este perfect pentru a fi parcelat în loturi individuale cu suprafețe de aproximativ 400-500 mp. Configurația dreptunghiulară a terenului și deschiderea de 17,2 m la șoseaua asfaltată permit o parcelare eficientă, maximizând astfel profitul. Zona beneficiază de o cerere crescută pentru locuințe noi, având deja în vecinătate mai multe proiecte rezidențiale finalizate sau în curs de construcție, cu acces facil la rețelele de apă, canalizare, curent și gaz. Terenul are acces direct la drum asfaltat - str. DIMITRIE CANTEMIR, zonă cu transport public urban. Acest teren este un activ strategic pentru dezvoltatorii imobiliari care doresc să capitalizeze pe creșterea rapidă a zonei. Pentru mai multe detalii și pentru programarea unei vizite - TEL. .
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X71G13035 Copiat! 275557791 Copiat!
Actualizat în: 17 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Utilități
Utilități în zonă
Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate
Alte caracteristici
Acces auto La șosea
Comision
standard