Teren de inchiriat cu platforma betonata si cantar in Oradea, Calea Borsului

8.750 € / lună
2.50 € / mp / lună

Centura, Oradea

Sup. teren:
3.500 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Agentia imobiliara Gaminvest propune spre inchiriere teren situat in Oradea, cu acces direct din E79 si conexiune rapida catre principalele zone industriale ale orasului. Terenul masoara o suprafata de 3500 mp si beneficiaza de un front stradal de 33 metri, oferind acces facil pentru autoturisme, utilaje si trafic greu. Proprietatea are vizibilitate foarte buna din E79, aspect important pentru activitati comerciale, logistice sau industriale. Imobilul este potrivit pentru showroom auto sau utilaje, parc fotovoltaic, depozitare containere, organizare logistica sau alte activitati comerciale care necesita acces rapid si expunere buna. Terenul beneficiaza de toate utilitatile, inclusiv gaz, curent, apa si canalizare. Un avantaj important al proprietatii il reprezinta existenta unui cantar pentru utilaje grele, precum si accesul feroviar direct pe teren. Datorita amplasarii in Oradea, cu iesire directa la E79, proprietatea ofera acces rapid catre centura orasului si nodurile principale de transport. Pretul de inchiriere este de 2,5 euro/mp negociabil Pentru informatii suplimentare si programarea unei vizionari, echipa Gaminvest va sta la dispozitie.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X56E040P0 Copiat! 275561420 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Clasificare teren: Intravilan

Utilități

Comision
50%