Teren 724 mp de închiriat – Sibiu

700 € / lună
0.97 € / mp / lună

Turnișor, Sibiu

Sup. teren:
724 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Teren de închiriat – Sibiu | Zonă accesibilă, ideal pentru diverse activități O oportunitate rară: teren închiriabil în Sibiu, cu o suprafață de 724 mp, împrejmuit complet, cu poartă de acces și utilități disponibile – apă și canalizare. Deschidere la stradă: 8 m Împrejmuit – siguranță și delimitare clară Apă și canal – gata de utilizare Poartă de acces – intrare facilă pentru mașini sau utilaje Potrivit pentru: depozitare activități logistice parcare utilaje mici ateliere în aer liber
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă Canalizare

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XE701304B Copiat! 262684898 Copiat!
Actualizat în: 21 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Clasificare teren: Intravilan

Utilități

Comision
0%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Piata Iancu de Hunedoara 2
Stații autobuz aprox. 268 m
bus-station
Piata Iancu de Hunedoara 1
Stații autobuz aprox. 372 m
bus-station
Sc. gen. 10/1
Stații autobuz aprox. 393 m
airport
Aeroclub Sibiu
Aeroporturi aprox. 1912 m
Școală
school
Scoala Gimnaziala Turnisor
Școli aprox. 396 m
kindergarten
Hermania
Gradinițe aprox. 939 m
school
Scoala Nr. 1
Școli aprox. 1625 m
Recreere
restaurant
La Sepp
Restaurant aprox. 212 m
park
Parc
Parcuri aprox. 352 m
supermarket
Metro
Supermarket aprox. 409 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 1409 m

Istoricul prețurilor