1

Se Vinde Teren in Adancata!

46.000 €
12.11 € / mp

Adâncata, Județul Suceava

Sup. teren:
3.800 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

Se ofera spre vanzare Teren Intravilan cu o suprafata de 3800 mp in Adancata! Detalii despre teren: - Terenul dispune de o deschiderea de 27 m - Accesul pe proprietate se face din drumul principal(asfaltat). - Suprafata de 38 de ari cu inclinatie. - Utilitati: Curent, Fantana, Retea de Apa Canal. - Terenul este intabulat si liber de sarcini Zona superba! Pentru mai multe informatii sau programare vizionari sunati la numarul .
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XCGG13004 Copiat! 200212947 Copiat!
Actualizat în: 27 Ianuarie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 27 m
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Destinație
Agricol
Comision
0%

Proprietăți similare

Teren Construcții extravilan de 4800 mp, în Exterior Vest
47.000 €
Județul Suceava, Rădăuți
4.800 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1000 mp, în Central
49.000 €
Județul Suceava, Rădăuți
1.000 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1800 mp, în Burdujeni
48.000 €
Suceava, Burdujeni
1.800 mp teren