Teren intravilan | De vanzare | 630 mp | 22 ml deschidere | Seigau

78.750 €
125 € / mp

Cetate, Alba Iulia

Sup. teren:
630 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

📍Teren intravilan de vanzare | Seigau | Ideala pentru constructia unei case 📐Agentia Exclusiv Imobiliare Alba ofera spre vanzare teren intravilan pentru constructie casa in cartierul Seigau. Suprafata terenului este de 630 mp cu deschidere de 22 ml. 🚰Terenul dispune retele de utilitati pe teren: apa, curent si gaz. 🤝Recomandam acest teren pentru clientii care doresc o parcela pentru casa individuala. 📞Pentru mai multe detalii sau pentru programarea unei vizionari, suntem disponibili pentru dumneavostra, Echipa Exclusiv Imobiliare Alba! ID Exclusiv - 2231534
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XE8C1303U Copiat! 275306150 Copiat!
Actualizat în: 18 Martie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 22.0 m

Gradinita
Gradinițe aprox. 1401 m
kindergarten
Gradinita Barabant
Gradinițe aprox. 1638 m
school
Scoala gimnaziala Micesti
Școli aprox. 1708 m
school
Liceul Sportiv
Școli aprox. 1749 m
Recreere
sports-ground
Teren Fotbal
Terenuri sport aprox. 361 m
supermarket
Kaufland
Supermarket aprox. 1262 m
park
Loc de Joaca
Parcuri aprox. 1288 m
cafe
S.C. L'Aretina S.R.L. (Cafe River)