Teren intravilan | De vanzare | 1100 mp | 30 ml deschidere | Micesti

79.900 €
72.64 € / mp

Micești, Alba Iulia

Sup. teren:
1.100 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

📍Teren intravilan de vanzare | Micesti | Ideal pentru constructii 📐Agentia Exclusiv Imobiliare Alba ofera spre vanzare teren intravilan pentru constructie casa in cartierul Micesti. Suprafata terenului este de 1100 mp cu deschidere de 30 ml. 🚰Terenul dispune de retele de utilitati: apa si curent. 🤝Recomandam aceasta parcela familiilor sau dezvoltatorilor, datorita suprafetei, a retelelor de utilitati si a pozitiei linistite. 📞Pentru mai multe detalii sau pentru programarea unei vizionari, suntem disponibili pentru dumneavostra, Echipa Exclusiv Imobiliare Alba! ID Exclusiv - 2231570
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XE8C1303R Copiat! 275306120 Copiat!
Actualizat în: 18 Martie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 30.0 m

Scoala gimnaziala Micesti
Școli aprox. 1522 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 940 mp, în Micești
73.500 €
Alba Iulia, Micești
940 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 753 mp, în Micești
77.000 €
Alba Iulia, Micești
753 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1375 mp, în Micești
85.000 €
Alba Iulia, Micești