Teren Intravilan de Vânzare – Băbeni, Zona Braia – Pct. La Școală

44.000 €
18.33 € / mp

Băbeni, Județul Vâlcea

Sup. teren:
2.400 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație exactă

Descriere teren

Se oferă spre vânzare teren intravilan cu suprafața de 2400 mp, situat în orașul Băbeni, punct „La Școală”, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare – zona Braia. Terenul beneficiază de o deschidere generoasă de 53 ml, oferind multiple posibilități de utilizare: dezvoltare cartier rezidențial construcție hală/depozit investiție pe termen lung Avantaje și utilități: Teren drept Împrejmuit pe toate laturile Asfalt la poartă Gaz Canalizare Curent electric Apă trasă și funcțională pe teren Internet și TV Amplasarea excelentă și accesul facil fac din această proprietate o oportunitate ideală atât pentru investiție, cât și pentru dezvoltare rezidențială sau comercială. 💶 Preț: 44.000 Euro negociabil Merită văzut!
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XBCG130G5 Copiat! 275563429 Copiat!
Actualizat în: 19 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Comision
1%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Platforma Babeni
Stații autobuz aprox. 679 m
bus-station
Babeni
Stații autobuz aprox. 1190 m
Școală
school
Scoala Babeni
Școli aprox. 109 m
school
Colegiul Tehnic Babeni
Școli aprox. 598 m
Recreere
supermarket
Euromarket
Supermarket aprox. 444 m
supermarket
Euromarket
Supermarket aprox. 535 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 553 m
park
Parc Babeni
Parcuri aprox. 602 m