Teren, Traian Bacau

49.000 €
7.90 € / mp

9 Mai, Bacău

Sup. teren:
6.200 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

Terenul situat în zona Traian, la doar 15 km de Bacău, are o suprafață generoasă de 6200 mp și o deschidere de 28 ml la strada principală Bacău-Secuieni, un drum cu acces facil și trafic constant, ceea ce îi conferă vizibilitate și accesibilitate ridicată. Acest teren este pretabil pentru diverse tipuri de construcții: Casă de locuit: spațiul larg permite construirea unei case sau a unei vile, beneficiind de liniștea zonei semiurbane și de proximitatea față de Bacău. Hală industrială sau depozit: suprafața extinsă și deschiderea largă sunt ideale pentru construcția unei hale sau a unui depozit, având acces rapid la drumul principal pentru transport și logistică. Centru de îngrijire pentru bătrâni: terenul este potrivit și pentru construirea unui cămin de bătrâni, oferind spațiu pentru o clădire mare și pentru amenajări exterioare, grădină și zone de recreere. Localizarea la drumul principal asigură un acces rapid și ușor, iar suprafața generoasă permite o amenajare flexibilă în funcție de necesitățile proiectului poate viziona oricand doar prin intermediul agentiei noastre. Tel.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: X7121304N Copiat! 275513176 Copiat!
Actualizat în: 05 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 28 m
Nr. fronturi stradale: 2
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Destinație
Rezidențial