Serbanesti - Triumfului - 2.478 mp sau loturi 500mp

371.700 €
150 € / mp

Șerbănești, Bacău

Sup. teren:
2.478 mp
Tip:
Construcții
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

Agenția imobiliară PROHOUSE vă propune în exclusivitate un teren excelent pentru dezvoltare rezidențială, situat în municipiul Bacău, cartierul Șerbănești, la intersecția străzilor Triumfului și General Grigore Cantilli. 📍 Localizare premium Terenul beneficiază de o poziție strategică, cu acces facil din două străzi și vizibilitate excelentă — ideal pentru dezvoltatori imobiliari. 📐 Caracteristici teren: Suprafață totală: 2478 mp; Deschidere dublă: 31 ml la strada Triumfului; 81 ml la strada General Grigore Cantilli; Teren plan, ușor de parcelat. 🏗️ Potențial dezvoltare: PUZ aprobat pentru 12 case înșiruite; Posibilitate vânzare: integral (ideal pentru dezvoltatori); sau lotizat în parcele de 400 – 500 mp; 💰 Prețuri orientative: Loturi spate: de la 150 € mp; Loturi față: până la 200 € mp. ⚡ Utilități: Apă; Canalizare; Curent electric; Gaz. Toate utilitățile sunt disponibile. ⭐ Avantaje: Dublă deschidere – acces facil și flexibilitate în proiectare; PUZ aprobat – economie de timp și costuri pentru dezvoltare; Zonă în plină dezvoltare; Ideal pentru proiect rezidențial (case înșiruite sau individuale).
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: X0QL1305L Copiat! 275579157 Copiat!
Actualizat în: 22 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 31 m
Nr. fronturi stradale: 2