Bârnova - Teren Intravilan 974 Mp, utilitati, drum betonat

38.500 €
39.53 € / mp

Bârnova, Județul Iași

Sup. teren:
974 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

DESTINE IMOBILIARE Iași vă prezintă: Oportunitate de investiție sau pentru a vă construi casa de vis: Teren Intravilan în Bârnova - la doar 2.8 km de Hanul Trei Sarmale Suprafață: 974 mp Preț: 38.500 euro Detalii esențiale: Localizare: Bârnova, o zonă rezidențială în dezvoltare, cu acces facil către Iași. Acces: Drum betonat, asigurând accesibilitate în orice sezon. Front stradal: 18 metri, oferind posibilități variate de construcție. Utilități la limita proprietății: Curent electric, Apă potabilă, Canalizare, Gaz natural la aproximativ 100 de metri distanță. Avantaje suplimentare: - Potențial de investiție: Terenul este ideal pentru construirea unei locuințe personale sau pentru dezvoltări imobiliare. Topografie: Teren drept, optim pentru construcții. - Facilități în apropiere: Magazine și mijloace de transport în comun la doar 1 km distanță, în cartierul Vișan. Acces facil: - Distanță de doar 2.8 km până la Hanul Trei Sarmale. Accesibil atât din Vișan, cât și din Bucium, dinspre Pensiunea Garofița. - Zona în dezvoltare: Bârnova este o comună care se dezvolta foarte repede, in special in zona imobiliara. Informații suplimentare și contact: Pentru detalii și vizionări: Toni Galu - Cod ofertă: P-5343
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XBCG130FO Copiat! 275511652 Copiat!
Actualizat în: 19 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent