1

Teren intravilan 507 mp – deschidere 19 m | Berceni – Str. Lebedei |

40.000 €
78.90 € / mp

Berceni, Județul Ilfov

Sup. teren:
507 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

ID 252337 Art Consult Imob va propune spre vanzare un teren intravilan situat in Comuna Berceni Oportunitate excelentă pentru construcția casei tale într-o zonă în plină dezvoltare! Vă propun spre vânzare un teren intravilan cu suprafața de 507 mp, situat în Comuna Berceni, strada Lebedei, într-o zonă liniștită, deja populată cu locuințe noi. 📍 Caracteristici principale: Suprafață: 507 mp Deschidere: 19 ml Teren împrejmuit Regim de înălțime în zonă: P+1 Vecinătăți: case construite, zonă locuită ⚡ Utilități: Curent electric la stradă Gaze la stradă 📄 Acte: Cadastru și intabulare Certificat de urbanism în curs de eliberare 🚗 Acces: Drum pietruit, acces facil 💰 Preț: 40.000 Euro 📌 Ideal pentru construcția unei locuințe într-o zonă aerisită, în continuă dezvoltare, cu acces rapid către București. 📞 Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionări, vă stăm la dispoziție. Comisionul perceput de Art Consul Imob este de 3% din valoarea tranzacționată. Agent Adela Lupu
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz

Detalii teren

ID anunț: XEKV03002 Copiat! 275318625 Copiat!
Actualizat în: 21 Mai 2026