Teren 2100 mp in Zona Valea Stanelor

2.500 €
1.19 € / mp

Sud, Bistrița

Sup. teren:
2.100 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Va oferim spre vanzare un teren extravilan cu suprafata de 2100 mp situat in Zona Valea Stanelor. - pretul este 2500 euro/ar, iar pretul integral este de 52500 euro - zona foarte linistita - deschidere la drum de servitute Pentru mai multe detalii sau pentru programarea unei vizionari, va stam cu drag la dispozitie, Izabela Cont Echipa LIONAS Imobiliare!
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XEKF1304E Copiat! 275300513 Copiat!
Actualizat în: 17 Martie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Extravilan
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate

Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 1257 m
park
Schullerwald
Parcuri aprox. 1368 m
park
Parc
Parcuri aprox. 1588 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 1636 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 1500 mp, în Orheiu Bistriței
2.600 €
Județul Bistrița Năsăud, Orheiu Bistriței
1.500 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 2600 mp, în Orheiu Bistriței
2.600 €
Județul Bistrița Năsăud, Orheiu Bistriței
2.600 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 2500 mp, în Jelna
2.450 €
Județul Bistrița Năsăud, Jelna
2.500 mp teren
Construcții

Detalii de contact