Teren intravilan comuna Bogati sat Birloi Jud. Arges

69.000 €
5.41 € / mp

Bogați, Județul Argeș

Sup. teren:
12.765 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

COMISION 0% CUMPARATOR! Vanzare teren intravilan in suprafata de 12765 mp, din care avem 2416 mp livada si doua constructii care necesita reparatii majore. Terenul se afla in satul Birloi, comuna Bogati, judetul Arges, o zona cu peisaje frumoase, cu vegetatia abundenta, aer curat si paduri de foioase. Terenul se preteaza pentru livada fructe, deschiderea unui centru de prelucrare si depozitare a fructelor, etc. Localitatea este strabatuta de drumul judetean 702 C. Pentru mai multe detalii, va rog sa ma contactati! Se accepta colaborarea cu orice agentie imobiliara.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: X17L133CV Copiat! 275495919 Copiat!
Actualizat în: 19 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Suprafață construită: 261 mp
Front stradal: 31 m
Nr. fronturi stradale: 2
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Destinație
Rezidențial
Comision
0%

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 22800 mp, în Mihăești
68.970 €
Județul Argeș, Mihăești
22.800 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1328 mp, în Calea București
74.000 €
Pitești, Calea București
1.328 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1554 mp, în Albeștii de Argeș
62.160 €
Județul Argeș, Albeștii de Argeș
1.554 mp teren
Construcții

Detalii de contact

GALAXY IMOB

Niculae Alina Partener Galaxy Imob