1

Vanzare teren ultracentral intravilan – 3500mp

416.500 €
119 € / mp

Bragadiru, Județul Ilfov

Sup. teren:
3.500 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Teren intravilan de vânzare situat in centrul orasului Bragadiru Ideal: - ansamblu rezidential; - azil de batrani, clinica/centru medical de recuperare. Vă propunem spre vânzare un teren intravilan, potrivit pentru cele enumerate mai sus, si altele. Este amplasat în centrul orașului Bragadiru, lângă Casa de Cultură, cu acces direct din strada Florilor. Terenul are o suprafata de 3500mp cu posibilitate de autorizare directa, cu toate avizele obtinute. Regim de înălțime: S/D +P+4E+5ER POT: 30% CUT maxim: 1.8 Toate utilitățile: apă, canalizare, curent, gaze, drum asfaltat. Oportunitate ideală pentru investitori și dezvoltatori imobiliari! Pentru mai multe informații și vizionări, nu ezitați să ma contactați. 119euro/mp Detalii la:
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XBT00300D Copiat! 251140437 Copiat!
Actualizat în: 20 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin dezvoltator

Comision
0%

Puncte de interes

Școală
school
Scoala generala nr. 1
Școli aprox. 122 m
Recreere
supermarket
Mega Image Bragadiru
Supermarket aprox. 284 m
restaurant
Paradis
Restaurant aprox. 306 m
park
Bragadiru - Un spatiu antic in imaginarul contemporan
Parcuri aprox. 691 m
cafe
San Diego
Cafenea aprox. 1029 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 16140 mp, în Cernica
394.999 €
Județul Ilfov, Cernica
16.140 mp teren
Construcții
Teren Construcții de 1880 mp, în Est
387.936 €
Județul Ilfov, Bragadiru
1.880 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 2380 mp, în Bragadiru
429.090 €
Județul Ilfov, Bragadiru
2.380 mp teren
Construcții

Terenuri construcții de vânzare în Bragadiru, Județul Ilfov