2

Teren de vanzare Bragadiru Alunului comision 0 %

52.500 €
120.97 € / mp

Bragadiru, Județul Ilfov

Sup. teren:
434 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Vă propunem spre vânzare un teren în suprafață de 433 mp, situat pe strada Alunului, în Bragadiru, județul Ilfov – o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru investiție sau pentru construirea locuinței mult visate. Terenul beneficiază de o poziționare avantajoasă, cu acces facil către București și principalele artere de circulație, oferind în același timp liniștea și confortul unei zone rezidențiale. Este pretabil pentru construcția de case sau vile, fiind potrivit atât pentru uz personal, cât și pentru dezvoltatori imobiliari care doresc să valorifice potențialul în creștere al zonei. Suprafața de 433 mp permite realizarea unui proiect modern, cu spațiu suficient pentru locuință, curte, grădină sau locuri de parcare. Zona este în continuă expansiune, cu infrastructură în curs de dezvoltare și vecinătăți deja construite sau în curs de edificare. Un mare avantaj îl reprezintă comisionul 0% pentru cumpărător, ceea ce face această ofertă și mai atractivă din punct de vedere financiar. Dacă sunteți în căutarea unui teren bine poziționat, într-o zonă cu potenț******************ștere, această proprietate poate fi alegerea potrivită. Vă invităm să ne contactați pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare!
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XF2413005 Copiat! 268869539 Copiat!
Actualizat în: 17 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent