2

Vanzare teren constructii - Imobiliare MAXICONFORT

35.000 €
87.50 € / mp

Brăilița, Brăila

Sup. teren:
400 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

De vanzare teren intyravilan, zona Brailita, St = 400 mp, D - 14 ml, cu constructir usoara. pret = 87 euro/ mp tel = Anunt publicat de imobiliare MAXICONFORT
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: X1B70302G Copiat! 261211440 Copiat!
Actualizat în: 11 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 14 m
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
ANL Brailita
Stații autobuz aprox. 756 m
Școală
school
Scoala Nr. 21 A.S.Puskin
Școli aprox. 346 m
school
Scoala Nr.20 George Cosbuc
Școli aprox. 713 m
school
Scoala Nr. 19 Mihail Kogalniceanu
Școli aprox. 852 m
school
Scoala gimnaziala Nr.33 Sf. Andrei
Școli aprox. 953 m
Recreere
restaurant
Peste si vin
Restaurant aprox. 709 m
supermarket
Lidl
Supermarket aprox. 821 m
supermarket
Profi
Supermarket aprox. 836 m
park
Parc
Parcuri aprox. 1500 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 805 mp, în Chiscani
35.000 €
Județul Brăila, Chiscani
805 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 300 mp, în Chercea
37.000 €
Brăila, Chercea
300 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1251 mp, în Viziru
32.000 €
Județul Brăila, Viziru
1.251 mp teren
Construcții

Terenuri construcții de vânzare în zona Brăilița, Brăila