Teren de vanzare integral sau parcelat BRAILA, 63.000 mp, intravilan

6.174.000 €
98 € / mp

Plantelor, Brăila

Sup. teren:
63.000 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere teren

Pret redus de la 130 Euro/mp. Proprietate situata in Braila, intr-o zona linistita cu vedere la Dunare, cu acces facil catre mai multe rute (mai putin de 1 minut): - str. Vadul Olangeriei (-> zona ultracentrala); - str. Dezrobirii (-> zona ultracentrala); - str. Vadul Ghecetului (-> zona ultracentrala); - str. Vadul Dunarii (-> zona ultracentrala); - Pod Braila - Tulcea; - Port naval Braila; - DN 22B (Dig Galati-Braila); - Centura orasului Braila. Terenul beneficiaza in prezent de platforma betonata (peste 50%). Suprafata totala = 63.000 mp; Localizare: zona centrala a Brailei, cu deschidere de 315 ml la Strada Independentei, cu vedere la Dunare. Vecinatati: ROMSTAL, rezidential. Adecvat pentru: rezidential, comercial, logistica, productie, facilitati recreative, etc. Accesibilitate multipla: pietonal, auto, feroviar, fluvial. Posibilitati multiple de lotizare. Infrastructura strada Independentei in curs de reabilitare (utilitati, drum, trotuare). Suntem disponibili pentru parteneriate in dezvoltarea unui proiect. Pentru mai multe informatii si pentru a programa o vizionare, va rugam sa ne contactati la sau .
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XV0703ADC Copiat! 205044116 Copiat!
Actualizat în: 23 Martie 2026
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 315 m

Utilități

Comision
0%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station