6

Teren Intravilan 700 mp Bartolomeu

26.000 €
37.14 € / mp

Bartolomeu, Brașov

Sup. teren:
700 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Smart Imobiliare va ofera spre vanzare teren intravilan in Bartolomeu. Terenul este situat între str.Carierei și str Bazaltului, are o suprafata de 700m.p cu o deschidere de 15,5 m.l. Suprafața este plana și un peisaj frumos. Terenul este la capătul orașului la ieșirea înspre Cristian, utilitățile sunt la aproximativ 150-200 mp.Terenul nu este pretabil pentru constructie casa, doar hala sau industrial! Pentru mai multe detalii,va rugam contactati agentul si specificati id-ul anuntului:P16633 Prețul de promovare este de 26.000€ /negociabil în funcție de condițiile stabilite împreună cu proprietarul. Pentru mai multe detalii despre această proprietate și pentru programarea unei vizionări, vă rugăm să contactați consultantul responsabil. Smart Imobiliare vă oferă consultanță completă pe tot parcursul tranzacției, de la prima vizită și până la predarea cheilor.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: X82M13121 Copiat! 272386392 Copiat!
Actualizat în: 23 Aprilie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia Fabrica de Var, linia 14barat
Stații autobuz aprox. 482 m
bus-station
Statia facultativa, linia 20
Stații autobuz aprox. 536 m
bus-station
Statia Atelier Constructii Metalice , linia 14barat
Stații autobuz aprox. 582 m
bus-station