1

Teren intravilan, Stupini, str. Baciului, deschidere 46ml,parcelabil,îngrădit

83.700 €
100 € / mp

Stupini, Brașov

Sup. teren:
837 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere teren

Poziționat lângă liziera de pâdure, suprafață totală de 837mp, cu formă dreptunghiulară curată și optimă pentru construcție. Deschidere mare (46 metri): Frontul stradal generos permite o libertate totală în proiectarea casei, poziționarea garajului și orientarea curții către soare. Potențial de parcelare: Datorită deschiderii de 46 m, terenul se poate dezmembra extrem de ușor în 2 loturi simetrice de câte ~419 mp (fiecare cu deschidere de 23 m), fiind o oportunitate excelentă și pentru dezvoltatori sau familii care vor să construiască două case alăturate. Gata împrejmuit (Investiție salvată): Terenul este deja complet delimitat cu un gard solid, construit din stâlpi de fier și fundație continuă din beton. Cumpărătorul economisește din start câteva mii de euro și săptămâni de șantier. Acces și utilități: Dispune de drum de acces clar reglementat. Rețelele de utilități (curent, gaz, apă) și drumul asfaltat se află la o distanță de doar 150 de metri, în plină extensie spre parcelă. Regim urbanistic (Zona D): Pretabil pentru construcții rezidențiale unifamiliale cu regim de înălțime specific zonei (P+1E+M)."
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XV10034R0 Copiat! 275556350 Copiat!
Actualizat în: 15 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare de către proprietar
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 46 m

Utilități

Utilități
Utilități în zonă
Comision
0%

Puncte de interes

Mijloace transport