1

Parcele de teren, intre 502 si 622 mp cu utilitati - Bucovat

25.100 €
50 € / mp

Bucovăț (Remetea Mare), Județul Timiș

Sup. teren:
502 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Teren intravilan pentru constructii, de vanzare in Bucovat FOXFORT propune spre vanzare teren intravilan pretabil constructii de case si duplexuri, in Bucovat (Remetea Mare), avand suprafete intre 502 si 622 mp, cu 1 si 2 fronturi, si deschiderea de 17 ml la strada. Caracteristici teren: POT 30%, regim de inaltime permis Parter + Etaj + Mansarda. Utilitati: curent electric, apa, canalizare, gaz. Pretul este de 25.100€ - COMISION 0%. Se accepta ca si modalitate de plata surse proprii sau credit bancar. ID intern: V9610
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XBE7130II Copiat! 275352927 Copiat!
Actualizat în: 22 Aprilie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 17 m
Nr. fronturi stradale: 1

Utilități

Amenajare străzi
Pietruite Iluminat stradal Mijloace de transport în comun
Alte caracteristici
Oportunitate de investiție Acces auto

Vecinătăți:

primaria, scoala

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 555 mp, în Bucovăț (Remetea Mare)
25.000 €
Județul Timiș, Bucovăț (Remetea Mare)
555 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 505 mp, în Săcălaz
22.900 €
Județul Timiș, Săcălaz
505 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 507 mp, în Bucovăț (Remetea Mare)
25.000 €
Județul Timiș, Bucovăț (Remetea Mare)
507 mp teren
Construcții

Detalii de contact

FOXFORT

Nicu Usurelu Team leader si Broker imobiliar senior