Teren de vanzare in Buhusi / Strada Bodesti/Sala Polivalenta

61.500 €
19.84 € / mp

Buhuși, Județul Bacău

Sup. teren:
3.100 mp
Tip:
Construcții
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă

Descriere teren

Teren de vanzare - Buhusi, fostul Poligon Auto/Sala Polivalenta Se vinde teren intravilan, in suprafata de 3100mp, situat in Buhusi pe strada Bodesti, in spatele Salii Polivalente. Proprietatea are o deschidere de 48 ml, este perfect plana si dispune de utilitati in zona. Accesul se poate face din doua directii (din Calea Moldovei, soseaua care leaga Bacaul de Piatra Neamt si dinspre oras), oferind flexibilitate pentru proiecte de constructie sau parcelare. Terenul este ideal pentru constructii rezidentiale - case individuale, duplexuri sau un mic ansamblu de locuinte. Acces rapid la teren, intr-o zona linistita si aproape de punctele de interes. Contacteaza-ma pentru detalii sau stabilirea unei vizionari - oportunitate excelenta de investitie!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XBS51308P Copiat! 271669728 Copiat!
Actualizat în: 22 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Nr. fronturi stradale: 1

Buhusi
Stații autobuz aprox. 1759 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 2892 mp, în Luncani
57.800 €
Județul Bacău, Luncani
2.892 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 7179 mp, în Exterior Est