Teren intravilan, 2571 MP, comuna Carcea

128.550 €
50 € / mp

Cârcea, Județul Dolj

Sup. teren:
2.571 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

GDN Elite Imobiliare vă propune spre vanzare un teren intravilan generos, situat in localitatea Carcea, intr-o zona aflata intr-o continua expansiune rezidentiala si comerciala. Proprietatea masoara o suprafata totala de 2.571 mp si beneficiaza de un front stradal de 4.25 mp, oferind multiple posibilitati de parcelare sau dezvoltare in functie de necesitatile viitorului proprietar. Accesul se face direct de la o stradă publică asfaltata. Terenul dispune de toate utilitatile esentiale la limita proprietatii, respectiv energie electrica, apa, canalizare si gaze naturale, avantaj care confera un beneficiu major in demararea rapida a oricarui proiect de constructie. Amplasarea este una deosebit de avantajoasa intr-o zona linistita, cu acces facil catre Craiova si principalele artere de circulatie, dar si in proximitatea unor ansambluri rezidentiale, scoli, magazine, si alte facilitati urbane. Prin caracteristicile sale, terenul este potrivit atat pentru constructia unei locuinte individuale, cat si pentru dezvoltarea unui proiect imobiliar. De asemenea poate reprezenta o investitie sigura si profitabila, dat fiind potentialul ridicat al zonei. Va asteptam cu drag la vizionare!
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XC0D1309M Copiat! 271489642 Copiat!
Actualizat în: 08 Aprilie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent