Teren cu utilitati si constructie de demolat,Cheresig,Bihor

25.000 €
17.39 € / mp

Cheresig, Județul Bihor

Sup. teren:
1.438 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Agentia imobiliara Gaminvest oferă spre vânzare, în exclusivitate, un teren intravilan situat în localitatea Cheresig, județul Bihor, cu o suprafață de 1438 mp și un front stradal generos de 20 ml. Pe teren se află o construcție demolabilă, iar parcela beneficiază de toate utilitățile necesare, respectiv apă, canalizare și curent electric, acestea fiind disponibile chiar în fața proprietății. Prețul de vânzare propus de proprietar pentru acest teren este de 25.000 euro. Pentru mai multe detalii și pentru programarea unei vizionări, echipa Gaminvest vă stă cu drag la dispoziție.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X56E030IH Copiat! 275374448 Copiat!
Actualizat în: 30 Martie 2026

Comision
0%

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 500 mp, în Oșorhei
23.800 €
Județul Bihor, Oșorhei
500 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 4866 mp, în Sititelec
24.330 €
Județul Bihor, Sititelec
4.866 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 2321 mp, în Făncica
25.000 €
Județul Bihor, Făncica
2.321 mp teren
Construcții

Detalii de contact

Gaminvest Imobiliare

Marian Mihoc Agent Imobiliar

Gaminvest Imobiliare