Teren cu autorizatie de constructie la intrare in Chinteni, Comision 0

99.900 €
127.10 € / mp

Chinteni, Județul Cluj

Sup. teren:
786 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă

Descriere teren

Teren intravilan de vânzare, cu autorizație de construcție pentru casă, având o suprafață de 786 mp, situat la intrare în Chinteni, într-o zonă accesibilă și în plină dezvoltare. Proprietatea se află în apropierea stației de autobuz, oferind conexiuni rapide către oraș. Terenul este retras de la strada principală, ceea ce asigură liniște, intimitate și siguranță, fiind ideal pentru o locuință de familie. Accesul se realizează printr-un drum de servitute cu lățimea de 4 m. Proprietatea dispune de toate utilitățile necesare: apă, gaz, canalizare și curent, un avantaj major pentru începerea rapidă a construcției. Terenul beneficiază de autorizație pentru o locuință cu regim de înălțime P+M, având o suprafață construită de 151 mp, o suprafață desfășurată de 286 mp și o suprafață utilă de 123 mp. Proiectul prevede o compartimentare eficientă, cu 4 camere, ideală pentru o familie. O oportunitate excelentă pentru cei care își doresc să construiască într-o zonă liniștită, dar bine conectată la oraș.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XDV21302M Copiat! 275490700 Copiat!
Actualizat în: 15 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Iluminat stradal
Comision
0%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
M-Garden V
Stații autobuz aprox. 33 m