3

Parcele teren cu alta destinatie zona de vile Chisoda

80.392 €
66.55 € / mp

Chișoda, Județul Timiș

Sup. teren:
1.208 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație exactă

Descriere teren

Vand parcele de teren intravilan situate pe raza comunei Giroc - Chisoda, se afla pe o strada in plina dezvoltare..Parcelele sunt in suprafata de 1208 si 1348 mp cu destinatie spatii comerciale.Parcelele fac parte dintr_un PUZ , avand curent in fata parcelei si gaz pe strada.Pret 55 euri euro si TVA
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Gaz

Detalii teren

ID anunț: XB0F03007 Copiat! 89854 Copiat!
Actualizat în: 15 Octombrie 2025
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 49 m

Giroceana
Stații autobuz aprox. 1678 m
bus-station
PO Timisoara CET
Stații autobuz aprox. 1721 m
Școală
school
Scoala Gimnaziala Iosif Ciorogariu
Școli aprox. 1587 m
school
Scoala Gimnaziala Giroc
Școli aprox. 1592 m
school
Scoala Generala si Gradinita Giroc (en)
Școli aprox. 1606 m
Recreere
supermarket
Jelly Market
Supermarket aprox. 1514 m
park
Parc
Parcuri aprox. 1534 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 1695 m
restaurant
Complex Flonta
Restaurant aprox. 1733 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 500 mp, în Aeroport
60.000 €
Timișoara, Aeroport
500 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 700 mp, în Chișoda
62.900 €
Județul Timiș, Chișoda
700 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 600 mp, în Moșnița Nouă