1

Ciolpani adiacent DN1 teren 12800 mp parcelabil toate utilitatile

557.568 €
43.56 € / mp

Ciolpani, Județul Ilfov

Sup. teren:
12.800 mp
Tip:
Construcții
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă

Descriere teren

In Ilfov Ciolpani la 300 m de drumul national DN1 langa Megaimage , teren de 12800 mp parcelabil , cu deschidere direct la sosea asfaltata . Terenul are utilitatile Electricitate , Gaze , In zona sunt construite case si Padurea Snagov se afla langa teren , Pe teren se poate construi este intravilan si are deschidere la sosea asfaltata.Zona este foarte frumoasa langa padure , lacul snagov se afla in apropiere .
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X4KE130F8 Copiat! 202329817 Copiat!
Actualizat în: 13 Februarie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 150.0 m
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate
Alte caracteristici
Acces auto La șosea Parcelabil

Vecinătăți:

Megaimage , Padurea Snagov

Disponibilitate proprietate:

Imediat

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 11225 mp, în Exterior Sud
490.000 €
Județul Ilfov, Popești-Leordeni
11.225 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 6700 mp, în Dragomirești-Deal
422.100 €
Județul Ilfov, Dragomirești-Deal
6.700 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 3900 mp, în Sud
471.900 €
Județul Ilfov, Bragadiru
3.900 mp teren
Construcții

Detalii de contact

Imobiliar Expert Grup

Ioan Lungu Manager / Broker imobiliar